Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tuna bëhet “tapë”, e çojnë në spital

tunAltuna Sejdiu ose siç njihet ndryshe Tuna ka një pasion për pijet alkoolike, por mesa duket organizmi i saj nuk mund të përballojë shumë. Sipas portalit Indeksonline Tuna ka përfunduar në spital mbrëmjen e djeshme pasi kishte konsumuar shumë alkool. “4 bottels of wine at midnight #LOL #Sick” ka qenë mbishkrimi që Tuna i ka vënë një fotografie që ka postuar në rrjetin Instagram ku shihet duke marrë infuzion. 4 shishe verë ndoshta do të ishin shumë për këdo!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet