Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthejnë mediat sociale, grua lakuriq në një emision anglez

gruaja-lakuriqShikuesit e Jeremy Kyle u gjendën në një situate e veshtire sot , kur një anëtare e publikut dukej sikur ishte pa të brendshme.

Më pas u kuptua se ajo kishte veshur pantallona të ngushta në ngjyrën e lëkurës, por në fillim pati një një audiencë rekord teksa shfaqej pas kurrizit të prezantuesit.

Kur Jeremy zgjidhi problemet e një familjeje në skenë citon lajmifundit.al, shpërtheu kërdia në mediat sociale kur kamera u fokusua tek një grua në rradhët e para e cila kishte veshur pantallona në ngjyrën e lëkurës, por që në pamje te parë dukej lakuriq.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet