Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkëlzen Berisha komenton 21 janarin, Ramën e Metën me fjalë e video

shkelzen-berisha-21janariShkelzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha ka komentuar sot me keto fjale dhe kete video, ceshtjen e 21 janarit.

Pak ore me pare, Shkelzeni ka publikuar ne faqen e tij ne Facebook videon dhe shenimin e meposhtem:

“Nuk e di nese protestuesit e 21 Janarit do ishin bere pjese e saj, nese do e kishin ditur”…

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
3 Comments
  1. ina says

    oo populli i shkret …shi si tallin bythendhe mjeran ato militant te pd qe votojn akoma keta njerez qe krenohen me vrasjet qe bejne keto shpifsira

  2. tirana says

    Hahaha paraziti i qelbur.Jeton me parate e vjedhura nga xhepat e shqiptareve.Mire eshte ta mbylli halen.Nese babai i tij nuk do ishte komunisti Sali tani ky parazit me siguri do ishte i papune e mjeran (ashtu sic jane simpatizantet e flakte te PD )sepse kaq vlera ka.

  3. marko says

    vdekshi te gjithe nga kanceri e damllaja.e pafshi veten ne poziten me te keqe te mundshme o srbcat

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet