Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama: Çmimi i naftës? Vajmedet kush e dëgjon PD-në

edi_rama2014Kryeministri Edi Rama ka kthyer përgjigje opozitës për çështjes e çmimit të naftës. Përmes një komenti në rrjetin social Facebook, Rama thotë “vetëm OSSHE e groposën 1 miliard USD borxhe në 6 vjet, pa llogaritur gropat e tjera ku desh theu qafën Shqipëria ‪#‎VajmedetPD e kush e dëgjon PD! Deri dje thoshin do rritet çmimi i naftës në stratosferë sot thonë pse nuk është më i ulëti në botë! ‪#‎VajmedetPD e kush e dëgjon PD!”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. MALSORI says

    NUK THEMI TE JETE FALUR PO TE JETE NJESOJ SI NE VENDET E RAJONIT

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet