Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pas atentatit në Durrës, gjykata lë në arrest me burg Ardian Trotën

trotaGjykata e Kukësit ka vendosur masën e arrestit me burg për shtetasin Ardian Troka. Ky i fundit ishte deri më tani në spital pasi u bë objekt i një atentati me eksploziv në makinë. Ngjarja ndodhi në qytetin e Durrësit ndërsa Trota mbeti i lënduar rëndë. Trota sipas policisë ishte në masë sigurie arrest shtëpie në kohën që ju bë atentati pasi akuzohej për vjedhje energjie dhe armëmbajtje pa leje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet