Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pas aksidentit, Ali Ahmeti takon Ilir Metën në spital

ali-ahmeti-spitalPolitikani shqiptar ne Maqedoni, Ali Ahmeti e ka pritur ne nje takim te pazakonte kreun e LSI dhe te Kuvendit te Shqiperise Ilir Meta qe ndodhet per vizite ne vendin fqinj.

Pas aksidentit qe i ndodhi paraditen e sotme, Ali Ahmeti e ka pritur Meten ne spital. Lajmi eshte bere i ditur nga vete Ali Ahmeti.

“Megjithatë, takimin me Ilirin, mikun tim të vjetër, Kryetarin e Kuvendit të Shqipërisë, e realizova sot edhepse në kushte pak më ndryshe nga ato që i kishim paraparë.
Ju falëminderit të gjithë juve për kujdesin dhe dashamirësinë e shprehur, qofshi gjithëmone mirë ju dhe më të dashurit tuaj”, shkruan Ali Ahmeti nga spitali ne faqen e tij zyrtare.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet