Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Olta Gixhari komenton 21 janarin dhe dobësimin e Ilir Metës

olta-gixhariiiiAktorja Olta Gixhari ka komentuar sot 21 janarin, Ilir Meten dhe dobesimin e tij.

“Ne cdo 21 janar te 3 viteve te fundit, me pushton e njejta ndienje cudie kur shoh deklaratat e Ilir Metes ne vitet 2011-2012.
Sa eshte dobeesuuuuaaaar dhe sa mire ka bereee”, shkruan Olta ne faqen e saj zyrtare.

Mesa duket ajo i referohet deklaratave te Metes te dhena ne deklarate shtypi si reagim ndaj ngjarjeve te 21 janarit kur ishte ne koalicion me Partine Demokratike qe drejtohej nga Sali Berisha.

Edhe gjate dites se sotme, sipas lajmifundit.al, disa media televizive transmetuan deklaratat e Metes pas protestes se 21 janarit, gjate kronikave televizive per pervjetorin e kater vrasjeve ne Bulevardin Deshmoret e Kombit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet