Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kokaina, kjo është femra më e kërkuar në Shqipëri

pranvera-ebeling2015Pranvera Aga ose Ebeling, e dyshuar nga Prokuroria  si korrierja qe do te trafikonte lenden narkotike. Vizion Plus ka mundur te siguroje disa prej fotove te saj.

Pranvera Ebeling mësohet se ka mbërritur nga Gjermania ne Shqipëri me datën 14 dhjetor, vetëm tri dite përpara se autoritetet gjermane te sillnin kërkesën për hetimin e Ilir Hysenit dhe Ermal Hoxhës, persona këta qe komunikonin shpesh mes tyre për sistemimin e punëve qe kishte marre përsipër pala shqiptare ne rrjetin e trafikut te kokainës.

Vetëm tri dite pas mbërritjes ne Shqipëri te Pranvera Ebeling, autoritetet gjermane vunë ne dispozicion te Prokurorisë se Krimeve te Renda një dosje, sipas se cilës, e dyshuara kishte komunikim me shtetasin shqiptar Ilir Hyseni, i njohur si kreu i trafikut.v+

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet