Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kanos dy policët rrugor, arrestohet 26 vjeçari në Bilisht

policia123Një i ri nga Bilishti ka përfunduar në prangat e policisë për shkak se ka kanosur dy punonjës policie. Ngjarja ndodhi në qytetin e Bilishtit pranë një karburanti ndërsa 26 vjeçari me inicialet P.C. ka kanosur për shkak të detyrës dy policët A.T dhe F.H.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet