Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Jennifer Lopez super seksi për Complex Magazine

lopezËshtë padyshim një prej femrave në krye të listës së çdo medie botërore. Jennifer Lopez është vazhdimisht në formën përfekte fizike dhe falë kësaj ja arrin që të jetë në qendër të vëmendjes. Jennifer Lopez ka pozuar për revistën “Complex Magazine” ndërsa ironikisht shtron pyetjen “nuk më lejohet të jem seksi sepse jam nënë?”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet