Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Jabllanovic:Nuk jap dorëheqje

jabllMinistri serb, Aleksandar Jabllanoviq thotë se dorëheqje jep vetëm nëse ia kërkon “Lista Serbe”. Ai në një intervistë për “Zërin” e pranon se konsultohet me Beogradin. Jabllanoviq thekson se PDK-ja dhe LDK-j janë zotuar se brenda pesë muajve do ta themelojnë Bashkësinë e komunave serbe me kompetenca ekzekutive. 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet