Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ja disa mënyra për të ndezur pasionin!

pasionNdodh që me kalimin e kohës pasioni në çift të zbehet, për të mos thënë që shuhet. Ndaj për të ruajtur një jetë aktive seksuale dhe plot pasion, duhen zbatuar disa taktika dhe mënyra që japin efekt.

Marrëdhënie me kronometër
Dikur thuhej shkurt dhe me intensitet. Braktisni fazën paraprake, dhe do të shikoni se si intensiteti do të rrisë pasionin.

Raporti romantik
Darkë nën dritën e qirinjve, fustan elegant transparent, trëndafila në tavolinë. Të ndezësh pasionin do të thotë të nxjerrësh në pah romanticitetin dhe të tundosh partnerin, duke krijuar atmosferën e duhur.

Raporti seksual për tu pajtuar
Seksi për tu pajtuar është cilësuar si një nga më të zjarrtët, pasi përfshihen pasioni, inati dhe dashuria bashkë. Të pajtohesh në këtë mënyrë…mund të zgjojë dëshirën për tu zënë më shpesh.

Raporti seksual për pushim të shëndetshëm
Kjo ndodh zakonisht në fundjavë, kur angazhimet janë më të pakta. Asnjë presion, asnjë nxitim, madje dhe as ushqim, bëjnë që raporti seksual të jetë më i gjatë dhe më i kënaqshëm.

Fantazitë në raport
Infermiere dhe pacientë, studente dhe mësues, striptiste dhe klient, padrone dhe skllav. Zgjidhni mënyrën tuaj dhe do të arrini të garantoni një joshje dhe pasion të padështueshëm.

Kosovarja-KS

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet