Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Humb jetën tragjikisht “Anna Kurkikova e Re”

tenistja-ruseeTenistja ruse Violetta Degtiareva, 23 vjeçe, e cilesuar si Anna Kurnikova e re ka ndërruar jetë për shkak të një ataku në zemër.

Sportistja nga Rusia ka pësuar atak kardiak gjatë trajnimit.

Nga pamja e saj Violetta Dehtiareva shpesh është krahasuar me yllin e tenisit dhe modelen, Anna Kournikova.

Lajmi per vdekjen e sportistes është bërë i ditur në rrjetet sociale nga shoqja e saj, Anastasia Vdovenco, teniste gjithashtu.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet