Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fier, gjykata e lë në burg, familja braktis vrasësin e gruas

muho-vrau-gruanGjykata e Fierit vendosi arrest me burg per vrasesin e gruas se tij ne Sheq te ketij rrethit.

Ne nje seance te mbajtur sot per vleresimin e mases se sigurise prokuroria paraqiti provat ndaj Arben Muhos i cili akuzohet se dhunoi bashkeshorten e tij Teuta Muho derisa ajo humbi jeten.

Ne kete seance nuk mori pjese asnje nga familjares e Muhos, as tre djemte e tij te cileve aqi u vrau nenen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet