Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Femrat kineze shkrijnë akullin, kërcime seksi në -50 gradë


Femrat kineze shkrijne akullin te zhveshura. Në Kinë më 24 dhjetor eshte mbajtur spektakli i kërcimit rreth tubit.
Trajnimi u mbajt në temperaturat të akullta në minus 50 gradë Celsius por femrat pjesemarrese e kaluan kete prove me sukses.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. 01 says

    Nuke eshte minus 50 grad pore minus 100 mos ja futni kote edhe ju mediat ,se ma kane minus 50 grad celsius dora te ngjitet per shkopi.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet