Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fakte të seksit për femrat moderne

faseMendoni se i dini të gjitha për seksin? Këtu janë disa nga faktet për seksin që ndoshta nuk i keni dëgjuar më parë: Njerëzit me erë të bukur automatikisht na duken më tërheqës. Zenxhefili ka një erë joshëse. Zexhefili ju shpejton rrahjet e zemrës, e lehtëson rrjedhjen e gjakut dhe ju pregaditë për mbrëmje.

Sperma ka efekt kundër rrudhjes, kështu që është e mirë për lëkurën tuaj. Atyre që u pëlqen më shumë seksi kreativ dhe më i ashpër, janë më të shëndoshë psiqikisht. Gjatë aktivitetit seksual krijohet endorfini dhe ju jep një lumturi të ngjajshme sikur të ishit nën ndikim të drogës. 30 përqindëshi i femrave e kanë problem ta përjetojnë orgazmën.

 

Sipas Kama Sutres ekzistojnë 30 lloje të puthjes. Prezervativët që mbahen në kuletë zakonisht shkyhen pas një muaji. Gjithnjë mbani me vehte prezervativën tuaj. Një lugë çaji sperm, përmban 5 kalori. Vetëm një përqindëshi i femrave mund të përjetojnë orgazëm vetëm nga ngacmimi në gjoks. Kosovarjaco

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet