Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E pazakontë, gruaja 70-vjecare bëhet nënë…

Gruaja e moshuar Omkar Singh nga India Veriore është bere nënë e një djali.

Femija është vetëm gjashtë vjeç.

Historia ka ndodhur në vitin 2008, kur kjo grua në moshën 70 vjeçare lindi binjakë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet