Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dy tërmete në Kosovë

termBrenda 15 minutash, dy tërmete e kanë goditur sot në mëngjes Kosovën. Ende nuk dihet për demet e tërmetit, por nga matjet e para tërmeti ka qenë 4.3 ballësh. Me epiqendër në Rrafshin e Dukagjinit, tërmetët – njëri 4.3 dhe tjetri 2.6 të Rihterit, sipas quakes.globalincidentmap, rreth orës 02:30 kanë goditur rajoni e Istogut dhe Pejës. Tërmeti është ndier edhe në Gjakovë, Deçan, Klinë si dhe në Skenderaj dhe Mitrovicë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet