Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dy të droguar vrasin kampionin brazilian pranë shtëpisë

kampioni-surfiRicardo Dos Santos, kampion brazilian i surfit në ujë është qëlluar dhe është vrarë nga dy narkomanë pranë banesës së tij.
Ngjarja ka ndodhur në Guarda do Embrau në Brazil.

Sportisti kampion 24-vjecar i kërkoi dy të rinjve të mos pinin drogë pranë banesës së tij por për këtë pagoi me jetë.
Ata e qëlluan kampionin me armë zjarri tri herë duke e lënë të vdekur.
Dy persona janë arrestuar nga policia në lidhje me ngjarjen ndërsa mësohet se mes autorëve është edhe një ish punonjës policie.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet