Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Berisha publikon fotot e disa makinave dhe shkruan: Janë të baronit të drogës Ermal Hoxha

berishaIsh-Kryeministri Sali Berisha postoi ne rrjetin social Facebook disa fotografi makinash me shenimin “Parku i makinave te baronit te droges Ermal Hoxha ka rreth 20 vetura luksi me çmim nga 60 – 170 mije euro copa!”. “Berishes, avokati Asad, pas seances gjyqsore te Ermal Hoxhes, organizatorit kryesor te grupit te kokaines, bandes se “Partise Hakmarrja per Drejtesi”, menaxherit te uzines me te madhe ne Ballkan jo te nitratit por te kokaines, iu deklaroi shqiptareve se klienti i tij ishte nje i papune, i pastrehe dhe per pak sa nuk i shkau goja te thoshte se ai kishte vetem 3 mije euro kursime (fiks sa miku per kok i prinderve te tij, Edvin Kristaq Rama).Per te faktuar pretendimet publike te avokatit Asad, policia e partise po ben gjthçka per te ndihmuar ne zhdukjen e provave. Keshtu, Policia e Partise po fsheh parkun e baronit te varfer te droges Ermal Hoxha ne Durres prej 20 autoveturave luksoze me çmim nga 60 – 170 mije euro secila. Ne fotot poshte keni disa prej tyre qe deshmojne se sa i varfer eshte ne te vertete klienti i avokatit Asad! Partia Siçiliste eshte ne kembe per te nxjerre Ermalin viktime politike te Berishes, siç e quajti Zonja e Zeze ne deklaraten e saj!! sb”, shkruan Berisha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
4 Comments
 1. 023 says

  ok sal ky I ka nga drgo po ju dhe femijet e ty nga I keni ja keni vjedhur popullit apo keni ndonje makazin si ky qe dikur I laje by…..

 2. dritan says

  Ky i ka nga substancat narkotike edhe jo droga o Sali dereziu, natyrisht qe eshte gabim,edhe pse keto leke i ka bere ne kohen tende…,ku ishe ti zotrote, apo mos i ka ndare me ty; por ti nuk na thua per te tuat? Sikur ti te ishe ne vend te tyre mjere populli yne fukara. Ti edhe ne prapaskene qe te vuri ” populli i bekuar ” nuk shkulesh jo nga pushteti, me sherbetoret e tu si Nr 1 Nishani,por as nga PD, dhe je bere si ato shushunjat e keqia Fatekeqsisht qe populli yne harron shpejt, dhe ti di ta shfrytezosh mire kete !!!

 3. xhardinieri says

  Per makinat luksoze ke shkruar po per tre valixhet e bialit tend ne aeroport perse nuk na shkruan te pakten ta dij populli ,po per 21 janarin perse nuk shkruani po per Gerdecin po per vjedhjet e bijes tende ndaj bizesmeneve te huaj po per viedhjet qe i ke bere ketij shtetiperse nuk i shkruan,por per tegjitha keto nje dit do ti shkruaj ky popull dhe shpresolme qe te jete e shpejte.

 4. duli says

  shko ore hajdut vrases kriminel dhe ti shoku i tyre je bashk me mbesen tense

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet