Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Anjeza Branka, si një tigreshë seksi, tregon gjoksin

anjezaaAnjeza Branka ka postuar fotografi ku ka shfaqur linjat e saj trupore.

Këngëtarja po vazhdon ende me hedhje të fotografive të tilla.

Ajo së fundmi është fotografuar me një gjysmë veshje, ku si zakonisht ka vënë në pah pjesët më seksi të trupit të saj.

Anjeza kishte veshur rroba me material si lëkura e tigrit dhe dukej sikur se një tigreshë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet