Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Alketa Vejsiu në foto pa grim

aallkkCilësohet si një prezantuese mjaftë bukuroshe. Por, a është e njëjtë Alketa si me dhe pa grim? Ajo ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku shihet që është pa make up dhe dukej mjaftë tërheqëse nën kapelën e zezë. Alketa ka marrë edhe shumë komente nga fansat e saj të cilin i thoshin se kishin kohë pa e parë një fytyrë ëngjllore si të saj. Kosovarja-ks

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet