Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

9-vjeçarja nga Kosova mahnit Francën me zërin e saj


Një vajzë 9 vjeçe, shqiptare nga Kosova mahnit Francën.
Erza Mucolli, vogëlushe nga Kosova, që jeton në Francë shumë bërë e njohur nga parisienët, pasi është pesë nga finalistët e konkursit “Franca ka një talent të pabesueshëm 2015”.

Ajo është kandidatja më e re e këtij konkursi, pasi është vetëm 9 vjeçe.
Erza në gjysmëfinalen e këtij konkursi është prezantuar me këngën e një këngëtareje të njohur në Francë, Zaz me titull “E përulur nga nata”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet