Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

74 vjecarja rifreskon vaginën në TV: Dua të kënaq të dashurin 30 vjecar!

gruaja-vagineNjë gruaje 74 -vjeçare i është bërë një ndërhyrje në vaginë në TV live.
Abigail ishte e etur për të provuar procedurën e re , e njohur si “Fytyra e vaginës”, për të kënaqur dashurin e saj 30 -vjeçar , i cili thotë se ajo “ka zgjuar një art të harruar për një kohë të gjatë “.Koncept u krijua nga ekspertja e marrëdhënieve seksuale, Lisa Palmer, e cila u bë e vetëdijshëme se si vitet kishin ndryshuar pamjen e vaginës së saj pasi martesës së saj afatgjatë i erdhi fundi, citon lajmifundit.al. Duke qenë se ka shpenzuar një pasuri për tu kujdesur për fytyrën me make- up dhe kozmetika për të joshur seksin e kundërt, ajo vendosi për të trajtuar vaginë e saj në të njëjtën mënyrë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet