Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

​E dini se ku duhet ta prekni një mashkull?

mashKëtu i keni disa këshilla se ku duhet ta prekni një mashkull. Tani ju mund të bëheni e paharrueshme edhe vetëm me duart tuaja. Edhe vetëm kur është duke pushuar, dëshironi të mendojë se jeni e mrekullueshme? Atëherë ndiqni këto këshilla:

Qafa

Duke ia ledhatuar qafën, ia drejtoni gjëndrën trioide, e cila ndihmon funksionimin e trupit. Së pari vetëm me maje të gishtave, butësisht i bëni një masazh, pastaj të njëjtën gjë bëjeni me buzët tuaja. Ndërkohë nëse e shtini në funksion edhe gjuhën tuaj, nuk do të zgjasë shumë që ta vëreni ndikimin.

Shpina

Pas aplikimit të një presioni të lehtë mbi shpinë, lëvizni gishtin tuaj poshtë derisa ai t’i bëjë disa lëvizje magjike pas masazhës në rajon për të siguruar atë dhe ju do të sjellni në konsistencë atë që dëshironi të dy!

Fytyra

Ajo cfarë duhet të bëni është që dy gishta të dy duarve t’ia vëni në tempull dhe ta tërhiqni për 2 sekonda. Pastaj me lëvizje rrethore zbritni tek faqet, kur të mbërrini tek mjekra, lëvizeni kishtin pranë buzëve. Buza ju ndihmon që ta eksitoni atë.

Veshët

Dëshironi ta zbuloni një vend me shumë sekrete? Nuk mund ta gjeni vend më eksituese se veshët. Së pari mund të filloni me shtrydhjen e lapidarëve të veshit butësisht me dy gishta, atëherë gjuha juaj do të aktivizohet dhe vazhdimin ju e dini më së miri…. Kosovarja-KS

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet