Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kriza e Milanit, Berlusconi: Do ketë ndëshkime e gjoba

berlusconi15Silvio Berlusconi i ka thirrur në drekë stafin e skuadrës të Milanit pas krizës të madhe të rezultateve në vitin 2015.

Bosi i Milanit ka paralajmëruar se do të ndëshkoi të papërgjegjesit duke lënë në dilemë se kush mund të jenë ata.

Të gjithë lojtarët janë të ftuar në drekë, drejtori Galliani dhe trajneri Inzaghi.

Raportohet se Berlusconi do të kërcënoje me gjoba të mëdha futbollistët nëse ata nuk arrijnë të tejkalojnë këtë krizë të madhe të rezultateve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet