Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ja kush po ia merr Ronaldos, Irinën

irina-ronaldo-basketBasketbollisti amerikano-grek, Giannis Antetokuompo është sportisti i parë që po tenton të bëjë për vete Irina Shaykun pas ndarjes me Cristiano Ronaldon.

Basketbollisti i Milwaukee Bucks ka shkëmbyer komente me Irina Shayk në Twitter.

Ai ndër tjera e ka pyetur atë se a është herët për të që të gjejë lidhje të re.

Ndarja e Irinës me Ronaldon tani pothuajse është zyrtare dhe se bukuroshja ruse e ka braktisur Spanjën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet