Ja kush po ia merr Ronaldos, Irinën

Showbiz

irina-ronaldo-basketBasketbollisti amerikano-grek, Giannis Antetokuompo është sportisti i parë që po tenton të bëjë për vete Irina Shaykun pas ndarjes me Cristiano Ronaldon.

Basketbollisti i Milwaukee Bucks ka shkëmbyer komente me Irina Shayk në Twitter.

Ai ndër tjera e ka pyetur atë se a është herët për të që të gjejë lidhje të re.

Ndarja e Irinës me Ronaldon tani pothuajse është zyrtare dhe se bukuroshja ruse e ka braktisur Spanjën.

ME TE LEXUARAT