Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Adelina ndahet nga i dashuri

adelina15Këngëtarja dhe modelja, Adelina Tahiri, nuk po gjen rehat me të dashurit e saj.

Tani duket se Adelina është ndarë edhe nga i dashuri i saj i fundit, Rolando Sufo.

Ata kanë pasur një lidhje mjaft publike, ku shpesh janë parë hapur dhe madje u spekulua se do të fejohen.

Por, Adelina ka konfirmuar për Prive se është ndarë dhe se nuk ka më asgjë me Roland Sufon.
Në të kaluarën Adelina Tahiri është spekuluar edhe për një lidhje me Lorik Canën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet