Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ja si rrëmbehet një striptiste ruse (Video)

stripPasi vizitoi një klub striptizmi në Moskë, Sidor Borodin u marros aq shumë pas striptistes, Zoe Pavlova sa që vendosi ta priste jashtë derisa ajo të dilte nga klubi. Kur 24-vjeçarja përfundoi turnin, Borodin e mori në krah dhe e dërgoi tek makina e tij. Pavarësisht se shoqja e Zoe kërkoi ndihmë, Borodin qetësisht mori dhe e futi në makinë striptisten. Duket se 41-vjeçari ka fantazuar për një performancë private në shtëpinë e tij nga striptistja. Por, pasi mori disa telefonata nga pronari i klubit, Borodin u bind që ta linte të lirë vajzën. Më vonë ai u arrestua nga policia që tashmë ka nisur hetimet për incidentin. kosovarja-ks

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet