Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Leonora Jakupi gjithnjë e më e ëmbël

leonKengetarja shqiptare Leonora Jakupi vazhdon te surprizoje me performancat e saja skenike. Kete here vjen me nje fotografi ne te cilen duket se ka arritur ti ndale vitet e moshes dhe te mbetet njesoj e re si dikur, ndoshta edhe me moderne per shkak te stilit te veshjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet