Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Paul Pogba bën akuza të rënda ndaj Alex Fergusonit

pogbaFrancezi Paul Pogba ka zbuluar së nuk ka mundur ta duroj trajnerin e tij të dikurshëm në Manchester United, Ser Alex Ferguson.

“Ferguson thoshte se kishte besim te mua, por nuk më fuste kurrë në lojë. Thoshte se isha shumë i ri, por që herët a vonë do të vinte edhe momenti im.

Thjesht nuk u tregova i duruar”, tha ai. Megjithatë, mesfushori Paul Pogba e pranoi së skuadra nga “Old Trafford” është një skuadër që e adhuron mjaftë shumë.

21-vjeçari, i cili është në top formë është ndër lojtarët më të pëlqyer në botë. Interesim për këtë futbollistë ka shfaqur edhe Real Madridi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet