I riu me pranga në duar i shpëton jetën policit që e arrestoi

Soft
I riu me pranga në duar i shpëton jetën policit që e

Ky është momenti dramatik kur një i ri me duart në pranga shpëtoi jetën një polic i cili gjatë arrestimit u rrëzua përballë për shkak të një ataku në në zemër.

Jamal Rutledge ishte duke u akuzuar për shkatërrime kriminale dhe vjedhje kur Franklin Foulks ra në tokë dhe filloi të ketë dhimbje në gjoksin e tij citon lajmifundit.al. Duke iu ulur afër, 17 -vjeçari nxitoi ti shkonte në ndihmë policit.

Ai kaloi gardhin e sigurisë dhe bërtiti për të njoftuar zyrtarët e tjerë se kolegu i tyre ishte në nevojë urgjente për ndihmë gjë që bëri që polici të shpëtonte, pasi iu dha ndihma e parë.

ME TE LEXUARAT