Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I riu me pranga në duar i shpëton jetën policit që e arrestoi


Ky është momenti dramatik kur një i ri me duart në pranga shpëtoi jetën një polic i cili gjatë arrestimit u rrëzua përballë për shkak të një ataku në në zemër.

Jamal Rutledge ishte duke u akuzuar për shkatërrime kriminale dhe vjedhje kur Franklin Foulks ra në tokë dhe filloi të ketë dhimbje në gjoksin e tij citon lajmifundit.al. Duke iu ulur afër, 17 -vjeçari nxitoi ti shkonte në ndihmë policit.
Ai kaloi gardhin e sigurisë dhe bërtiti për të njoftuar zyrtarët e tjerë se kolegu i tyre ishte në nevojë urgjente për ndihmë gjë që bëri që polici të shpëtonte, pasi iu dha ndihma e parë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet