Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Burgoset burri që filmoi gruan duke bërë seks me qenin

gjykata-filmimNjë burrë i cili filmoi gruan e tij duke u përpjekur që të kryente marrëdhënie seksuale me qenin e tyre të familjes është burgosur.
Video e Paul Riley gjithashtu paraqiti kafshën që kryente një akt intim seksi mbi partneren Sandra Wilson, citon lajmifundit.al. Sipas vendimit të dhënë nga gjykata që shqyrtoi cështjen, Riley, 51 vjec, nga Castlefields, Runcorn, është dënuar për 18 muaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet