Telefoni LG G Flex 2, shitet më lirë sesa pritej

Kliko per me shume info

lg-flexiLG G Flex 2, telefoni i ri i LG-së duket se nuk do të jetë aq i shtrenjtë sa raportohej më parë.

“Amazon Germany” ka vendosur pajisjen e lakuar në shitje me çmim prej 599 euro.

Kliko per me shume info

Edhe pse ky nuk është çmimi zyrtar në gjithë Evropën, LG G Flex 2 do të kushtojë më lirë se Samsung Galaxy 6 dhe Sony Xperia Z4, që priten të lansohet së shpejti.

G Flex 2 ka procesor Snapdragon 810 octa-core dhe ekran 5.5 inç të lakuar me rezolucion 1920×1080.

Kompania pritet që ta lansojë telefonin e ri, LG G4, gjatë muajve të ardhshëm.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here