Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Supermodelja italiane shkon në stadiume për Xherdan Shaqirin?

modelja-italianeModelja e mirenjohur italiane, Federica Nargi, është fotografuar në tribunat e stadiumit ‘Giuzeppe Meazza’.

Sipas asaj që shkruajnë mediat italiane dhe ato zvicerane, Nargi ka qenë prezente për të parë debutimin e Xherdanit, mirëpo në fund ajo është dëshpëruar pasi gjilanasi nuk u inkuadrua fare.

Ish-e dashura e Alessandro Matrit dhe disa futbollistëve të tjerë italianë, është ndër femrat më seksi në Itali, dhe nuk është çudi nëse në një të ardhme të afërt ajo mund të jetë në krahët e Xherdanit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.