Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Ish e dashura e Ronaldos, miss “bum bum”: Rrezikova jetën nga operacionet plastike

EXC - *** WARNING GRAPHIC PHOTOS *** ANDRESSA URACH, MISS BUMBUM 2012 RUNNER UP, WHO HAD RAN THE RISK OF HAVING A LEG AMPUTATED AFTER A BOTCHED COSMETIC SURGERY PROCEDUREModelja Braziliane Miss BumBum, Andressa Urach, ish e dashura e Cristiano Ronaldos pas asaj që i ndodhi me kalbjen e trupit nga operacionet plastike, dhe përballjes me vdekjen, ka deklaruar se është penduar dhe se do jepte gjithçka për ta kthyer kohën pas.

“Nuk do ta harroj kurrë. Duke parë vdekjen para meje, kuptova se asgjë nuk kishte vlerë. Gjithçka që kisha dashuruar aq shumë, bukuria ime, veshjet, makinat, gjithçka shumëzoheshin me zero. Ishte momenti kur kuptova se nuk isha asgjë pa shëndetin”, shprehet e penduar Miss BumBum.

“Do jepja gjithçka për ta kthyer kohën pas dhe për t’i bërë gjërat ndryshe, jam shkatërruar, jam në mesin e një errësire totale. Gjithçka që po kaloj është një ndëshkim për veprimet e mia”, ka thene me tej modelja.

Ajo nenvizoi se falenderon Zotin që është gjallë, sepse ka mundësi t’i tregoi femrave të tjera se përsosmëria fizike nuk është gjithçka në jetë. Ajo thekson se ka shkuar tek doktori i operacioneve plastike, pa u menduar dy herë, njësoi siç shkon në supermarket.

Andressa i shpëtoi vdekjes, por është e vetëdijshme se do t’i duhet shumë kohë për ta marrë veten dhe për tju rikthyer jetës normale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.