Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

2-vjecari “bombardon” internetin me imitimin e Bob Marley


Është e jashtë zakonshme ajo që bën një djalë 2 vjeçar, duke performuar si idhulli i tij.

Për këtë ai është bërë mjaft i dashur për publikun, pasi në rrjetet sociale videot janë më të klikuarat.

I referohemi 2 vjeçarit MylesKingston–Sadler, i cili është fansimë i vogël i mbretit te muzikës reggae, Bob Marley. Myles jeton në Atlanta, por origjina e tij e largët është nga Jamaica.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet