Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkup, tragjedi në spital, 23-vjecari mbyt të dashurën

shkupppNjë djalosh 23 vjeçar nga lagjja Petrovec e Shkupit ka mbytur me duart e veta të dashurën e tij,që punonte si motër medicinale.

Ngjarja makabre ka ndodhur mbrëmë në spitalin shtetëror të Shkupit në kulmin e Klinikës për fëmijë.

Djaloshi ia ka vendosur duart në fyt, të dashurës së vet dhe nuk e ka lëshuar deri në frymën e fundit. Më pas ka dashur të kërcej nga kulmi i spitalit të fëmijëve, gjegjësisht nga kati i gjashtë.

Policia dhe prokuroria ka marr të gjitha masat për ndriçimin e kësaj tragjedie.zhurnal

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet