Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pozon nudo për të mposhtur frikën nga plakja

nudPër tetë vite një fotografe aventuriere ka eksploruar vetën duke pozuar nudo në autoportrete si shenjë e kundërshtimit të plakjes. Saraj R.Bloom nga Filadelfia përdori një kamera për të fiksuar imazhet e saja që kanë të bëjnë padyshim edhe me një sjellje psikologjike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet