Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Korcë, nipi 21-vjecar godet gjyshen me sopatë

policia_korce14Ngjarje e rëndë paraditen e sotme në qytetin e Korcës kur nipi ka goditur gjyshen me sopatë.

Krimi  ndodhi në lagjen 10 të qytetit ku sipas policisë 21-vjecari P.Hazizllari pas nje sherri ka goditur me një sopatë gjyshen e tij, 63-vjecare V.Collaku.
Pas ngjarjes, i riu është larguar nga vendi i ngjarjes ndërsa policia është vënë në kërkim për kapjen e tij.
E moshuara ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet