Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Jennifer Lopez : Jam shumë single

j-lopez15Kengetarja dhe aktorja e njohur edhe per format e saj seksi, Jennifer Lopez ka mohuar zërat për një kthim të mundshëm me – ish të dashurin e saj Casper Smart.

Lopez ka deklaruar eksluzivisht për “US Weekly” se është e vetme dhe se nuk ka asnjë histori dashurie mes saj dhe Casper Smart.

Bukuroshja 45 – vjeçare u lidh me kërcimtarin 27 – vjeçar në vitin 2011. Ata edhe pse janë ndarë kanë mbetur miq të mirë me njëri – tjetrin, kështu është shprehur Lopez.

“Mendoj se të rri vetëm ka qenë një gjë shumë e mirë për mua”, ka thënë ajo për “US”. Tanimë ajo ka vendosur të rishikojë jetën e saj private, por thekson se nuk ka asgjë të re për të thënë momentalisht.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.