Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gruaja kërkon macen nëpër shtëpi…a mund ta mendoni ku ishte fshehur…

parasyve-macjaMacet nuk janë kurrë përreth kur ju i doni ato.
Ato janë shpesh jashtë duke gjuajtur apo duke u ngjitur diku dhe rrallë vijnë kur ju i thërrisni, citon lajmifundit.al.Por nganjëherë ato janë drejtë para syve tuaj dhe ju nuk keni asnjë ide se ku mund të jenë, si një grua, e cila quhet Znj ëallace, e cila ka treguar këtë ngjarje shumë për të qeshur.

Ajo kërkoi për 10 minuta në shtëpi macen e saj, dhe vetëm pasi u shqetësua e gjeti atë pikërisht para syve.Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet