Lajmi Fundit
Lajme Shqip, te fundit, Gazeta Online, balkan, Informacione

E refuzon i dashuri, vajza puth te huajin në tavolinën ngjitur…

Një vajzë e mërzitur puthi një djalë pranë saj kur i dashuri i saj e injoroi atë gjatë një marifeti “puthje para kamerave” në një stadium.

Ndërsa aparatët fotografikë po fotografonin mbi turma, kamera përqendrua tek një djalë pa humor dhe tek e dashura e tij.

Por, pasi u refuzua nga gjysma tjetër e saj , i cili ishte shumë i zënë me telefonin e tij , vajza pastaj nga inati puth një djalë të gatshëm ngjitur me të të saj gjatë lojës së zhvilluar në New York.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.