Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

6 qen pitbull rreth një fëmije katër vjec

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet