Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mikesha seksi e Kim Kardashian

samboraAjo ishte mikesha më e mirë e Kim Kardashian ndërsa shkolloheshin në Los Anxhelos. Të enjten Nikki Lund gjen rastin ti tregojë të gjithë botës format e saja fizike në bikini. 32 vjeçarja bionde ka zgjedhur bregdetin e Malibusë për të ofruar këtë spektakël për paparacët.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet