Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

8 shenjat që tregojnë se ai do jetë i duhuri edhe në shtrat

shtratQe marrëdhënia ne çift te jete sa me e mire duhet qe partneri te përshtatet ne gjithçka dhe madje te jete edhe i mire ne shtrat. Ja shenjat për te kuptuar se ai është i duhuri.

Qe marrëdhënia ne çift te jete sa me e mire duhet qe partneri te përshtatet ne gjithçka dhe madje te jete edhe i mire ne shtrat. Ja shenjat për te kuptuar se ai është i duhuri.

1. Ai interesohet se si e keni kaluar dite
Ne këtë mënyrë ai mundohet te zbuloje se cilat janë gjerat qe ju bëjnë te ndiheni te lumtur. Nëse ju dëgjon me kujdes kur flisni atëherë do beje te njëjtën gjë edhe poshtë çarçafëve.

2. Ai di se ku dhe si t’iu preke
Nëse ai ua ledhaton duart apo ju bën një masazh qe ju relakson, atëherë është e garantuar qe do jete i hatashëm ne shtrat.

3. Ai ju bën te ndiheni te parrezistueshme
Asnjëherë nuk duhet te qëndroni pas dikujt i cili nuk ju bën te ndiheni si ne ëndërr. Ky duhet te jete një parim baze.

4. Ai është shume ambicioz
Nëse qëndroni pranë një personi përtac dhe pasiv, atëherë ai do jete njësoj edhe ne shtrat. Zgjidhni dike ambicioz dhe aktiv.

5. Ai di te vallëzojë bukur
Meshkujt qe thonë se e urrejnë vallëzimin nuk janë te mire ne shtrat. Ne te kundërt ata qe përdridhen dhe gëzohen pa fund neper kërcime janë te mrekullueshëm.

6. Shikimi i tij është i thelle
Ata qe kane një shikim te thelle dhe fiksohen duke ju pare janë te duhurit për një jete fantastike.

7. Kur ju thoni “stop”, ai pranon
Nëse ju i kërkoni te mos beje me diçka dhe ai pranon ta beje atëherë ju respekton dhe dëshiron vetëm qe ju te ndiheni sa me mire.

8. Ai është i sigurte për veten
Nëse një mashkull nuk ka besim tek vetja, kjo do te thotë se nuk do ju mundësoje një jete te kënaqshme dhe nuk do jete i mire ne shtrat. Kosovarja-ks

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet