Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shkëndije Mujaj: Bëj seks pesë herë në ditë…

shkendije-mujajAjo eshte një ndër femrat më të komentuara në Kosovë, Shqipëri dhe kudo tjetër jashtë trojeve shqiptare.

Shkëndije Mujaj është një emër mjaft i lakuar nga publiku shqiptar, e më shumë sesa për këngët që ka lançuara deri me tani në treg, ajo njihet si një femër e bukur, plot hire, për format trupore të rrumbullakosura dhe fotot provokuese, që herë pas here poston në rrjetet sociale.

Shkëndija në këtë intervistë dhënë ekskluzivisht gazetës “Bota sot”, na rrëfen për planet e saja, jetën e saj personale. Gjatë realizimit të kësaj interviste Shkëndija është pyetur edhe rreth seksit se sa herë në ditë ajo bën seks dhe ajo është përgjigjur që ritmi shkon deri në pesë herë në ditë. Madje shton se këtë e bën me shumë kënaqësi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.