Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Policia spanjolle heton një pako të dyshimt

spPolicia spanjolle po e heton një pako të dyshimt në stacionin lokal të metros në Madrid, Nuevos Ministerios. Sipas gazetës spanjolle El-Mondo, stacioni është evakuar. Të mërkurën Spanja ka njoftuar se e ka përforcuar sigurinë në infrastrukturën kryesore.

Përforcimi i sigurisë në Spanjë është bërë menjëherë pas sulmit në revistën satirike, Charlie Hebdo në Paris, sulm gjatë të cilit kanë vdekur dymbëdhjetë persona. Njëri nga tre të dyshuarit është vetdorëzuar derisa policia franceze është në kërkim të dy të dyshuarve kryesorë. rel

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet