Manchester City shkruan për blerjen e Messit?!

Sport

messi14Sajti zyrtar i Manchester Cityt ka publikuar një artikull për Lionel Messin.Faqja zyrtare e Manchester Cityt në internet ka publikuar një artikull për Lionel Messin dhe gjasat që ka ky klub ta blejë atë.

Duke cituar The Independent, City publikoi shkrimin : “A mundet Messi ta lë Barcën për Cityn?”.

Ndryshe, thashethemet për një largim të argjentinasit nga Camp Nou janë shtuar shumë pas problemeve që ai pati me trajnerin, Luis Enrique.

Manchester City, Chelsea e PSG-ja janë skuadrat potenciale që mund ta blejnë atë nëse e dëshiron largimin/express

ME TE LEXUARAT