Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Kërcënohet me vdekje modelja, pozoi e zhveshur me Justin Bieber

modelja-bieberModelja bukuroshe e cila ka pozuar me kengetarin Justin Bieber e zhveshur për modelin e mbathejeve Calvin Klein kërcënohet me vdekje.

Protagoniste e ngjarjes eshte Lara Stone e cila zgjati duart drejt Bieber ashtu sic e kërkoi spoti publicitar, por fanset e Bieber janë irrituar së tepërmi.

“Do ta vras atë femër”, shkruan në Twitter një fanse e çmendur e Bieber, duke postuar më pas foto me armë dhe thikë.
Një vajzë tjetër shkruan, “ej ku.. të urrej ty, po e preke me varte Bieber do të të vras dhe nuk tallem”.

Portali TMZ kontaktoi me Lara Stone për t’i marrë prononcim, por modelja nuk ka preferuar te flase per ngjarjen.

Leave A Reply

Your email address will not be published.